Trovit
Favorite

47.515 case închirieri în Județul Municipiul București

47,515 rezultate
Filtre
Ordonare după
Apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
7 Poze Poze
info
500 €/month
Apartament în Sector 5, Județul Municipiul București

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes: Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 60 m²

500 €/month

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta…

Vezi mai multe detalii
Apartament 2 camere | Aviatiei Park | parcare subterana
10 Poze Poze
info
1.000 €/month
Apartament în 030171, Sector 3, Județul Municipiul București

ANUNȚ POSTAT DE AGENȚIA VANTAGE PROPERTIES. Apartament 2 camere situat in nordul Capitalei, in complexul rezidential Aviatiei Park. Complexului dispune de 11.000 de m2 dedicati vegetatiei si aleilor pietonale cu aliniamente d…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 56 m²

1.000 €/month

ANUNȚ POSTAT DE AGENȚIA VANTAGE PROPERTIES. Apartament 2 camere situat in nordul Capitalei, in complexul rezidential Aviatiei Park. Complexu…

Vezi mai multe detalii
4 Camere Laguna Residence cu Vedere la Lac Tei | Parcare si Boxa
nou
Vezi poza Poze
info
1.350 €/month

ID Proprietate: P17352 DESCRIERE GENERALĂSe oferă spre închiriere un apartament de 4 camere, situat în zona Lacul Tei, în complexul rezidențial Laguna Residence, într-un imobil modern. Proprietatea se remarcă prin suprafață g…

  • dormitoare

    4 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 108 m²

1.350 €/month

ID Proprietate: P17352 DESCRIERE GENERALĂSe oferă spre închiriere un apartament de 4 camere, situat în zona Lacul Tei, în complexul rezidenț…

Vezi mai multe detalii
0% Comision | Apartament semidecomandat cu 2 camere | Mihai Viteazu
nou
8 Poze Poze
info
750 €/month
Apartament în 607635, Sector 2, Județul Municipiul București

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament semidecomandat cu 2 camere, 55 mp situat în zona Pietei Mihai Viteazu, Cluj-Napoca. Locație - Zona semicentrala - Statii de autobuz si magazine in apropiere - Loc de…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 55 m²

750 €/month

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament semidecomandat cu 2 camere, 55 mp situat în zona Pietei Mihai Viteazu, Cluj-Napo…

Vezi mai multe detalii
Apartament 2 camere metrou TITAN
8 Poze Poze
info
499 €/month
Apartament în Sector 3, Județul Municipiul București

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, la 3 minute pe jos de metrou Titan. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Plata: 1 luna avans + 1 luna garantie. Disponibil pentru mutare incepand cu 1 septembrie (fara…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 54 m²

499 €/month

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, la 3 minute pe jos de metrou Titan. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Plata: 1 …

Vezi mai multe detalii
Inchiriere garsoniera pet friendly | Brancoveanu
Vezi poza Poze
info
415 €/month

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și modernă, situată într-o zonă foarte accesibilă – la intersecția Bulevardului Constantin Brâncoveanu cu Șoseaua Olteniței, în imediata apropiere de McDonald’s, pe strada Bălti…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 42 m²

415 €/month

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și modernă, situată într-o zonă foarte accesibilă – la intersecția Bulevardului Constantin B…

Vezi mai multe detalii
Apartament Premium de inchiriat 3 camere | Floreasca | Prima inchirie
Vezi poza Poze
info
1.200 €/month
Apartament în Sector 1, Județul Municipiul București

Va propunem spre inchiriere un apartament modern de 3 camere, aflat intr-o zona exclusivista a Bucurestiului - Floreasca- una dintre cele mai solicitate zone, zona inconjurata de spatii verzi, parcuri, locuri de joaca pentru …

  • dormitoare

    3 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 65 m²

1.200 €/month

Va propunem spre inchiriere un apartament modern de 3 camere, aflat intr-o zona exclusivista a Bucurestiului - Floreasca- una dintre cele ma…

Vezi mai multe detalii
Garsonieră 43 mp Residence 158 | balcon mare | mobilată | AC | etaj 7
Vezi poza Poze
info
440 €/month
Garsoneiră în Sector 6, Județul Municipiul București

Koralux Top Imobiliare va oferă spre închiriere garsonieră modernă și spațioasă de 43 mp, situată în complexul Residence 158, la etajul 7 din 10, într-un bloc modern cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, ideală …

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 43 m²

440 €/month

Koralux Top Imobiliare va oferă spre închiriere garsonieră modernă și spațioasă de 43 mp, situată în complexul Residence 158, la etajul 7 di…

Vezi mai multe detalii
PENTHOUSE HERASTRAU 3 PARCARI SUBTERANE VEDERE PANORAMICA
actualizat
22 Poze Poze
info
3.950 €/month
3.990 €/month
Apartament în Sector 1, Județul Municipiul București

Beneficiaza de proximitatea Parcului Herastrau dar si de accesul facil catre Soseaua Bucuresti Ploiesti, Centura, Aeroportul Otopeni sau catre centrul

  • dormitoare

    4 dormitoare dormitoare

  • băi

    3 băi băi

  • 215 m²

3.950 €/month
3.990 €/month

Beneficiaza de proximitatea Parcului Herastrau dar si de accesul facil catre Soseaua Bucuresti Ploiesti, Centura, Aeroportul Otopeni sau cat…

Vezi mai multe detalii
Garsoniera | Berceni Aparatorii Patriei | Centrala | Balcon
7 Poze Poze
info
340 €/month
Garsoneiră în 030171, Sector 3, Județul Municipiul București

ANUNȚ POSTAT DE AGENȚIA IPROPERTY INVESTMENT. P264758 IPROPERTY INVESTMENT va propune spre INCHIRIERE o garsoniera situata in zona Berceni.Aceasta garsoniera este ideala pentru cei care Ti doresc un stil de viaTA confortabil,…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 31 m²

340 €/month

ANUNȚ POSTAT DE AGENȚIA IPROPERTY INVESTMENT. P264758 IPROPERTY INVESTMENT va propune spre INCHIRIERE o garsoniera situata in zona Berceni.A…

Vezi mai multe detalii
APARTAMENT RENOVAT 2023 COMPLEX REZIDENTIAL DOROBANTI CAPITALE
14 Poze Poze
info
4.235 €/month

Va prezentam spre inchiriere un apartament de 4 camere cu gradina proprie amenajata cu vegetatie situat intr un complex rezidential situat in cartierul DOROBANTI-CAPITALE. Acesta este situat la parter si dispune de o curte pr…

  • dormitoare

    4 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 149 m²

4.235 €/month

Va prezentam spre inchiriere un apartament de 4 camere cu gradina proprie amenajata cu vegetatie situat intr un complex rezidential situat i…

Vezi mai multe detalii
Apartament 3 Camere Tineretului | Renovat |Metrou
Vezi poza Poze
info
749 €/month
Apartament în Sector 4, Județul Municipiul București

Descoperiți oportunitatea perfectă de închiriere în zona Tineretului, Semicentral, București - Ilfov, oferită de agenția noastră imobiliară! Detalii cheie ale proprietății - Locație: Zona Tineretului, Semicentral, București -…

  • dormitoare

    3 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 85 m²

749 €/month

Descoperiți oportunitatea perfectă de închiriere în zona Tineretului, Semicentral, București - Ilfov, oferită de agenția noastră imobiliară!…

Vezi mai multe detalii
Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Loc de parcare | Sisesti
nou
5 Poze Poze
info
550 €/month

Va propunem spre inchiriere un apartament spatios cu 2 camere, situat pe Soseaua Sisesti, intr-o zona cu acces facil catre mijloacele de transport in comun. Locuinta are o suprafata utila de 65 mp si beneficiaza de o comparti…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 65 m²

550 €/month

Va propunem spre inchiriere un apartament spatios cu 2 camere, situat pe Soseaua Sisesti, intr-o zona cu acces facil catre mijloacele de tra…

Vezi mai multe detalii
Apartament premium | Piata Romana | View
nou
11 Poze Poze
info
650 €/month

Dacă vrei să stai în centrul Bucureștiului fără să simți agitația orașului, apartamentul ăsta chiar merită văzut. Se închiriază apartament spațios, modern și foarte luminos, situat în zona Piața Romană, la nici 2 minute de me…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 60 m²

650 €/month

Dacă vrei să stai în centrul Bucureștiului fără să simți agitația orașului, apartamentul ăsta chiar merită văzut. Se închiriază apartament s…

Vezi mai multe detalii
Apartament 2 camere de inchiriat motilor residence mihai bravu
nou
Vezi poza Poze
info
2.600 €/month

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Vitan - Mihai Bravu, la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Mihai Bravu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in c…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 59 m²

2.600 €/month

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Vitan - Mihai Bravu, la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Mihai Bravu. Ideal p…

Vezi mai multe detalii
Inchiriere Garsoniera | Crangasi Regie | View | Centrala | Parcare
actualizat
Vezi poza Poze
info
499 €/month
Garsoneiră în Sector 6, Județul Municipiul București

RamiroImob vă propune spre închiriere o garsonieră modernă situată în complexul 20th Residence, în zona Regiei, la etajul 10 din 11, cu un view superb către Podul Ciurel și împrejurimi. Garsoniera este decomandată, confort 1,…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 41 m²

499 €/month

RamiroImob vă propune spre închiriere o garsonieră modernă situată în complexul 20th Residence, în zona Regiei, la etajul 10 din 11, cu un v…

Vezi mai multe detalii
Studio Grozavesti Vedere Politehnica Park 7Min Metrou Bloc 2018
actualizat
Vezi poza Poze
info
400 €/month
Garsoneiră în 060753, Sector 6, Județul Municipiul București

Statia de Metrou Grozavesti se afla la doar 7 minute cu o distanta de 550 metri iar statia de Metrou Politehnica la 9 minute la o distanta de 700 metri. Imobilul are Clasa A energetica. Dispune de aer conditionat, frigider, h…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 35 m²

400 €/month

Statia de Metrou Grozavesti se afla la doar 7 minute cu o distanta de 550 metri iar statia de Metrou Politehnica la 9 minute la o distanta d…

Vezi mai multe detalii
NOU/ SUPERB MOBILAT SI UTILAT/ROND OMV/ SPATII DEPOZITARE
21 Poze Poze
info
1.100 €/month

Descoperă un apartament de 2 camere care îmbină perfect confortul modern cu eleganța urbană, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pipera. Cu un design contemporan, spații bine compartimentate și finisaje atent ale…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 64 m²

1.100 €/month

Descoperă un apartament de 2 camere care îmbină perfect confortul modern cu eleganța urbană, situat într-una dintre cele mai căutate zone di…

Vezi mai multe detalii
Central Address • Prima Închiriere • Parcare Subterană •Intretinere mica
16 Poze Poze
info
599 €/month
Apartament în 060154, Sector 6, Județul Municipiul București

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, totul nou, în complexul Central Address – Trafic Greu. Parcare subterană inclusă. Disponibil imediat. Dotări premium: – Centrală proprie cu termostat – Aer condiționat…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 53 m²

599 €/month

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, totul nou, în complexul Central Address – Trafic Greu. Parcare subterană inclusă. …

Vezi mai multe detalii
Apartament 2 Camere | Cortina Residence | apropiere Parcul Herastrau
actualizat
Vezi poza Poze
info
786 €/month
Apartament în Sector 1, Județul Municipiul București

Chirie: 650€ + TVA/luna(oferta pana la 31 Mai) 1300€ garantie Comisionul agentiei noastre este de 50% dintr-o luna de chirie. Costul estimat fix de întretinere: 210€ + TVA/luna. IMOBIO Real Estate vă propune spre închiriere u…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 62 m²

786 €/month

Chirie: 650€ + TVA/luna(oferta pana la 31 Mai) 1300€ garantie Comisionul agentiei noastre este de 50% dintr-o luna de chirie. Costul estimat…

Vezi mai multe detalii
Inchiriez ap. cu 3 camere In Pipera Strada Avionului de la 1.0
Vezi poza Poze
info
660 €/month
Apartament în Sector 1, Județul Municipiul București

Inchiriez apartament cu 3 camere In zona Pipera - Strada Avionului, incepand cu 1 ianuarie! Imobilul este construit in anul 1987 si este la 7 minute distanta fata de metrou Aurel Vlaicu. Apartamentul este nemobilat, are supra…

  • dormitoare

    3 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 75 m²

660 €/month

Inchiriez apartament cu 3 camere In zona Pipera - Strada Avionului, incepand cu 1 ianuarie! Imobilul este construit in anul 1987 si este la …

Vezi mai multe detalii
Apartament 2 camere zona Parcul Carol in Metropolitan Viilor
nou
8 Poze Poze
info
699 €/month

Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă generoasă de 68 mp, amplasat la etajul 4 dintr-un bloc cu regim de înălțime P+11. Apartamentul este mobilat cu mobila de cea mai buna…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 68 m²

699 €/month

Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă generoasă de 68 mp, amplasat la etajul 4 dintr-u…

Vezi mai multe detalii
1 Decembrie 1918, Auchan Titan, ap. cu parcare, în bloc din 2010, mobilat
20 Poze Poze
info
450 €/month
470 €/month