Trovit
Favorite

1.463 apartamente închirieri în Chiajna

1,463 rezultate
Filtre
Ordonare după
Garsonieră spre închiriere, cartier Militari Rezidence
Vezi poza Poze
info
290 €/month
Apartament în Județul Ilfov

Inchiriez garsonieră, direct proprietar *Militari Residence - 28m2, *Vizavi de Ballroom Str.Rezervelor *Apropiere Auchan, et 1 *Utilități(televizor led, mașină de spălat rufe, frigider, aspirator, suport pt uscat rufe, centra…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 28 m²

290 €/month

Inchiriez garsonieră, direct proprietar *Militari Residence - 28m2, *Vizavi de Ballroom Str.Rezervelor *Apropiere Auchan, et 1 *Utilități(te…

Vezi mai multe detalii
Ofer spre inchiriere garsoniera
Vezi poza Poze
info
1.600 €/month
Apartament în 077042, Roșu, Județul Ilfov

Garsoniera confort 1 decomandata, etaj 4 9, mobilata, utilata, libera, CT, AC, frigider, aragaz, toate utilitatile, vedere S-V, Strada Wainer Palada, Militari Rezidence, 1 luna avans+ 1 luna garantie. ID anunț: 1777962289

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 36 m²

1.600 €/month

Garsoniera confort 1 decomandata, etaj 4 9, mobilata, utilata, libera, CT, AC, frigider, aragaz, toate utilitatile, vedere S-V, Strada Waine…

Vezi mai multe detalii
Garsoniera de închiriat zona Roșu, Ilfov
Vezi poza Poze
info
1.400 €/month
Apartament în 077042, Roșu, Județul Ilfov

Se oferă spre închiriere garsoniera decomandată, mobilata si utilata, situată in zona Roșu. Garsoniera are o suprafață de 50 mp si următoarele utilități: - Aer Conditionat - Aragaz - Cuptor - Masina de spalat rufe - Balcon - …

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 50 m²

1.400 €/month

Se oferă spre închiriere garsoniera decomandată, mobilata si utilata, situată in zona Roșu. Garsoniera are o suprafață de 50 mp si următoare…

Vezi mai multe detalii
Super vila individuala, 133 mp, 270 mp curte, Rezervelor Chiajna
16 Poze Poze
info
275.000 €
6.750.000 €
Cabană în

Minunată casă de vânzare cu 4 in Ilfov (judet), Dudu, la 275 000 €. Această casă de vânzare construită pe un teren de 270 m² are 106 m² m² suprafața utilă și 106 m² m² suprafața construită. Conform Agentia imobiliara EBA Real…

275.000 €
6.750.000 €

Minunată casă de vânzare cu 4 in Ilfov (judet), Dudu, la 275 000 €. Această casă de vânzare construită pe un teren de 270 m² are 106 m² m² s…

Vezi mai multe detalii
garsoniera Militari Residence
Vezi poza Poze
info
280 €/month
Apartament în Județul Ilfov

Garsoniera modernă în cel mai căutat cartier din București. Garsoniera modernă la 3 minute de metrou. Nu ezitați să programați o vizionare vedeti si celelalte anunturi ale mele Agenție ID anunț: 1761719828

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 43 m²

280 €/month

Garsoniera modernă în cel mai căutat cartier din București. Garsoniera modernă la 3 minute de metrou. Nu ezitați să programați o vizionare v…

Vezi mai multe detalii
GARSONIERA DE INCHIRIAT MILITARI RESIDENCE COMISION 50%
nou
Vezi poza Poze
info
1.500 €/month
Garsoneiră în Sector 6, Județul Municipiul București

Garsonieră decomandată de închiriat - Militari Residence, Chiajna Str. Weiner Palada nr. 16 | Etaj 3 Ofer spre închiriere garsonieră decomandată, situată la etajul 3, în complexul Militari Residence din Chiajna, pe Strada…

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 32 m²

1.500 €/month

Garsonieră decomandată de închiriat - Militari Residence, Chiajna Str. Weiner Palada nr. 16 | Etaj 3 Ofer spre închiriere garsonieră decoman…

Vezi mai multe detalii
Închiriez apartament militari Proprietar nu se ia comision
Vezi poza Poze
info
2.000 €/month
Apartament în Județul Ilfov

Proprietar nu se ia comision Bloc nou construit în 2020 Loc de parcare personal Central proprie Aer condiționat Utilat complect Igenizat Zonă liniștită Vecini liniștiți În apropiere sunt magazine Mega Image,Carrefour Până la …

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 65 m²

2.000 €/month

Proprietar nu se ia comision Bloc nou construit în 2020 Loc de parcare personal Central proprie Aer condiționat Utilat complect Igenizat Zon…

Vezi mai multe detalii
Închiriez apartament cu 2 camere decomandat
Vezi poza Poze
info
400 €/month
Apartament în 077041, Dudu, Județul Ilfov

Intenționez să închiriez apartament cu 2 camere, mobilat, utilat, decomandat în zona Militari Rezidence (Wellness). Nefumător e, fără animale de companie, cu sursă de venit stabilă, responsabil ă, fără copii mici, seriozitate…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 46 m²

400 €/month

Intenționez să închiriez apartament cu 2 camere, mobilat, utilat, decomandat în zona Militari Rezidence (Wellness). Nefumător e, fără animal…

Vezi mai multe detalii
2 camere tip studio langa Padurea Rosu / Centrala proprie / Loc de p
Vezi poza Poze
info
330 €/month
Apartament în 077041, Dudu, Județul Ilfov

Inchiriere apartament 2 camere tip studio, etaj 2/3, zona linistita, langa Padurea Rosu, pe str. Padurii, mobilat si utilat complet. Centrala proprie, aer conditionat. Loc de parcare propriu. In apropiere sunt mijloace de tra…

  • dormitoare

    2 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 38 m²

330 €/month

Inchiriere apartament 2 camere tip studio, etaj 2/3, zona linistita, langa Padurea Rosu, pe str. Padurii, mobilat si utilat complet. Central…

Vezi mai multe detalii
Inchiriere garsoniera decomandata Chiajna Padure
actualizat
9 Poze Poze
info
381 €/month
Garsoneiră în 030171, Sector 3, Județul Municipiul București

Solutii Imobiliare George Tudor va propune spre inchiriere o garsoniera, decomandata, situata in Chiajna, str 1 Decembrie 1918 nr 193, intr-un imobil construit

  • dormitoare

    1 dormitoare dormitoare

  • baie

    1 baie baie

  • 35 m²

381 €/month

Solutii Imobiliare George Tudor va propune spre inchiriere o garsoniera, decomandata, situata in Chiajna, str 1 Decembrie 1918 nr 193, intr-…

Vezi mai multe detalii

1.463 apartamente închirieri în Chiajna

Valoarea proprietății în Chiajna
Average price per m²
9 €/
2.3 %
Comparat cu Martie 2026
1.0 %
Comparat cu Aprilie 2025
Valoarea medie a unei proprietăți
390 €
Tipuri de proprietăți
Caracteristici